• Telefon

    0262 325 33 73

  • E-posta

    info@dsdmakina.com.tr

Endüstriyel üretim sektöründe kesici takımlar ve endüstriyel kesici takımlar üzerine hizmet vermektedir. Talaşlı imalata yönelik CNC torna ve CNC işleme merkezlerine tutucu, torna ve freze uçları alanında satış ve pazarlama odaklı olarak kurulmuştur. DSD Makina kurulduğu ilk günden itibaren her zaman çok büyük hedeflere odaklanan bir firma olmuştur. Bu hedeflerini, imalatın, tüm endüstrilerin ve müşterilerin faydası, beklentileri, ihtiyaçları doğrultusunda belirlemiştir. Kurulduğumuz ilk günden beri otomotiv, havacılık, ağır sanayi, kalıpçılık gibi önemli endüstri kollarını, edindiği tecrübe ve sahip olduğu bilgi ile desteklemektedir.

Profesyonel mühendislik hizmetlerinde iddialı olmak, satış ve pazarlama konusunda dinamik, atak ve hızlı olmak, teknik hizmetlerde sürekli destek vermek, DSD ‘nin kuruluşunun temelidir. İşletmelerin üretim sorunlarına çözüm bulmak, teknolojik yenilenme ve gelişime yardımcı olmak DSD’nin varolma sebebidir.

Müşterilerimiz talaşlı imalat süreçlerinde gün geçtikçe artan işleme hassasiyetini göz önünde bulundurarak, daha dar toleransları daha verimli bir şekilde işleyebilmeyi, dolayısı ile süreçlerini daha verimli hale getirebilmeyi talep ediyorlar.DSD Makina olarak biz müşterilerimizin bu taleplerine ( yüksek teknolojinin yardımı ve çok fonksiyonlu takımlandırma seçenekleri ile işleme zamanlarını kısaltarak ) verimlilik artışı ile güçlü işbirliği kurarak, geliştireceğimiz takımlandırma seçenekleri ile tezgahlarının kapasitesini %100 performansla kullanmalarını sağlamak öncelikli hedeflerimizdendir.